autoberles 3000ft tol

Kedves Ügyfeleink!

Amennyiben tőlünk bérelnek autót, garantáljuk Önöknek, hogy autóinkban minden esetben teljes körű fertőtlenítést végzünk egy ózonos, ionizációs plazma légtisztító készülékkel.

Autó átadáskor kollégáink maszkot viselnek. Kérjük Önöktől, az autó átvételekor Önök is vegyék fel saját maszkjukat. Amennyiben ez nem áll rendelkezésre Önöknél, cégünk biztosít erre az alkalomra egy eldobható maszkot.

Feladatok:

  • gépjárművek átadása/átvétele
  • bérléssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben

Elvárások:

  • 30 év feletti hölgyek jelentkezését várjuk
  • B kategóriás jogosítvány alapfeltétel
  • több éves gépjárművezetői tapasztalat szükséges
  • nem dohányzó

Előny:

  • MS Office alapismeretek
  • Angol nyelvtudás

Munkaviszony kezdete megegyezés szerint.

Munkavégzés helye és ideje:

  • 1047 Bp, Baross utca 79., Hétfő - Péntek: 09:00 - 17:00-ig

Jelentkezni kizárólag az alábbi űrlap pontos és hiánytalan kitöltésével lehet!

Álláslehetőség a BérautóKirálynál
Csak számot írj!
Fájl kiválasztása...

A Bérautókirály.hu elérhetőségei

Lovasok.hu Kártya